NZOZ Osteodental powstał w 1990 roku. Nasz gabinet jest obiektem o wysokim standardzie, w pełni klimatyzowanym. Personel Kliniki zarówno lekarze jak i asystentki to zespół profesjonalistów stale podnoszących swoje kwalifikacje zawodowe.

Proponujemy leczenie dzieci i dorosłych w miłej, bezstresowej atmosferze, w nowoczesnych wnętrzach. Naszym podstawowym celem jest satysfakcja pacjentów, którym oferujemy kompleksową, profesjonalną opiekę stomatologiczną.

Największy nacisk kładziemy na dostosowanie się do potrzeb pacjenta, stworzenie mu komfortowych warunków leczenia oraz wykonanie usług stomatologicznych na najwyższym poziomie jakościowym i estetycznym.

W codziennej praktyce korzystamy ze sprawdzonych materiałów o najwyższej jakości. Stosujemy nowoczesny sprzęt, który w połączeniu z profesjonalną obsługą i dopasowanymi idywidualnie metodami leczenia przynosi uznanie i zaufanie naszych pacjentów.

Oferujemy pełen zakres usług stomatologicznych:

profilaktyka, stomatologia zachowawcza, stomatologia estetyczna, protetyka, chirurgia stomatologiczna, periodontologia, endodoncja, implantologia