O nas

Świadczymy profesjonalną i rzetelną opiekę stomatologiczną już od ponad 30 lat. Osteodental powstał w 1990 roku jako firma rodzinna, a jego prowadzenie przechodzi z pokolenia na pokolenie.

Przez te wszystkie lata zdobyliśmy duże zaufanie pacjentów, ponieważ zawsze stawiamy ich potrzeby na pierwszym miejscu. Staramy się stwarzać im komfortowe warunki leczenia, a usługi wykonywać na jak najwyższym poziomie. Szczególnie istotna jest dla nas satysfakcja pacjentów. Właśnie dlatego nasi lekarze i asystentki stale podnoszą kwalifikacje zawodowe, by móc otaczać ich kompleksową i profesjonalną opieką stomatologiczną.

Nasz gabinet jest obiektem o wysokim standardzie. W codziennej praktyce korzystamy ze sprawdzonych materiałów o najwyższej jakości. Stosujemy nowoczesny sprzęt, który w połączeniu z profesjonalną obsługą i dopasowanymi indywidualnie metodami leczenia przynosi uznanie naszych pacjentów.

Leczymy zarówno dzieci, jak i dorosłych w miłej, bezstresowej atmosferze. Oferujemy pełen zakres usług stomatologicznych:

  • profilaktyka,
  • stomatologia zachowawcza,
  • stomatologia estetyczna,
  • protetyka,
  • chirurgia stomatologiczna,
  • periodontologia,
  • endodoncja,
  • implantologia.

Dlaczego My?

Rzetelna opieka od 30 lat

Z pokolenia na pokolenie zapewniamy pacjentom komfortowe i bezpieczne leczenie stomatologiczne.

Wysoki standard gabinetu

Łączymy doświadczenie specjalistów i nowoczesny sprzęt, by zapewniać kompleksową opiekę pacjentom.

Leczenie bez bólu

Staramy się zapewnić pacjentom maksymalny komfort, dlatego w każdym przypadku, który tego wymaga stosujemy odpowiedni rodzaj znieczulenia.

danuta dentysta radom

Lek. dent. Danuta Kotur

Specjalista chirurgii stomatologicznej

Absolwentka wydziału lekarsko- dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Specjalista chirurgii stomatologicznej z trzydziestoletnim doświadczeniem.  Dr Danuta Kotur jako założycielka Osteodental realizuje interdyscyplinarne plany leczenia obejmujące leczenie zachowawcze, protetyczne, implantologiczne oraz periodontologiczne. Swoją wiedzę oraz umiejętności stale poszerza uczestnicząc w szkoleniach krajowych i zagranicznych. Uczestniczyła m.in. w cyklu szkoleń z zakresu perio-chirurgii w Aerztezentrum dra Gregora Chmiela w Berlinie oraz jest absolwentką pełnego curriculum implantologicznego Instytutu Vivadental. Dzięki zaangażowaniu oraz indywidualnemu podejściu do każdego pacjenta przywraca pacjentom utracony uśmiech.

magdalena dentysta radom

Lek. dent. Magdalena Kotur-Barańska

lek. rezydent wykonujący zabiegi z zakresu implantologii i chirurgii jamy ustnej

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Lekarz rezydent w Katedrze i Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo- Twarzowej. W Osteodental zajmuje się leczeniem implantologicznym oraz chirurgią jamy ustnej. Wykonuje również zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej oraz protetyki z wykorzystaniem technologii cyfrowej. Uzyskała najwyższy wynik w kraju z Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego z zakresu chirurgii stomatologicznej. W trakcie wizyty stwarza przyjazną atmosferę i dba o komfort pacjenta przez cały przebieg leczenia.

julia dentysta radom

Lek. dent. Julia Kotur

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W naszym gabinecie zajmuje się stomatologią zachowawczą oraz dziecięcą. Świetnie współpracuje z małymi pacjentami, zawsze pełna uśmiechu tłumaczy każde zagadnienie podczas leczenia. Jej pasją jest ortodoncja. Od momentu ukończenia studiów kształci się uczestnicząc w krajowych jak i zagranicznych szkoleniach ortodontycznych.

wiktor osteodental

Lek. dent. Wiktor Stompór

Absolwent Międzynarodowego Uniwersytetu Medycznego we Lwowie. Staż podyplomowy ukończył na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.  Od początku swojej kariery nastawiony jest na ciągłe doskonalenie się poprzez uczestnictwo w szkoleniach, m.in. kurs implantologiczny Alpha Bio, szkolenie z zakresu endodoncji mikroskopowej. Posiada ogromne pokłady spokoju i pozytywnej energii, co przekłada się na dokładne wytłumaczenie pacjentowi każdego zagadnienia podczas wizyty. Specjalizuje się w leczeniu endodontycznym, zarówno konwencjonalnym jak i mikroskopowym. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, ustalając plan leczenia wykorzystując najnowocześniejsze metody stomatologii cyfrowej 3D. Wykonuje zabiegi Bondingu, odbudów kompozytowych bez użycia wiertła.

Mariola lekarz Osteodental

Lek. dent. Mariola Iwaniak

Ortodonta

Absolwentka Lubelskiego Uniwersytetu Medycznego. W naszym gabinecie zajmuje się kompleksowym leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych.  Certyfikowany lekarz Invisalign. Od ukończenia studiów pogłębia wiedzę z zakresu ortodoncji uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach i konferencjach prowadzonych przez wybitnych wykładowców polskich i zagranicznych. Do każdego pacjenta podchodzi z ogromnym zaangażowaniem. Szczegółowo oraz precyzyjnie bada każdy nowy przypadek potwierdzając, że jest godnym zaufania lekarzem. Praca zawodowa jest jednocześnie jej pasją.

marlena dentysta radom

Marlena Kalbarczyk

Asystentka Stomatologiczna z wieloletnim doświadczeniem zawodowym pozwala jej na profesjonalne podejście do pacjenta. Od początku funkcjonowania Osteodental asystuje lekarzom i sprawia, że pacjenci czują się przy niej wyjątkowo i bezpiecznie.